Egyesületünk neve: Dombóvári Ifjúsági Fúvószenekar Közhasznú Egyesület

Egyesületünk alakulásának időpontja: 2009. április 2-a

Székhelye és címe: 7200 Dombóvár, Móricz Zsigmond u. 4. I/4

Az Egyesület adószáma: 18868670-1-17

Az Egyesület számlaszáma: 71800109-11144049 (Völgység-Hegyhát Takarék)

Munkatársaink, elérhetőségeik:

Kiszler András (Egyesületi elnök)

Mobil: +36 20/485-7044

Tóth Ada Eszter (Titkár)
Mobil: +36 20/324-3231

Katona-Fazekas Tünde (Elnökségi tag)
Mobil: +36 30/460-0112

Felügyelőbizottság tagjai:

Hegedűs Gabriella (Elnök)
Somogyiné Szabó Annamária (Felügyelőbizottsági tag)
Deme Ágnes (Felügyelőbizottsági tag)

Az Egyesület tagja lehet bármely természetes és jogi személy, illetve szülői, gondviselői beleegyezés mellett bármely, a 14. életévét betöltött kiskorú, aki az Egyesület célkitűzéseivel egyetért, azoknak megvalósítását tevékenyen támogatja, és az Alapszabályt elfogadja.
Tagsági szándékát bárki kinyilváníthatja a „Belépési nyilatkozat” kitöltésével.
Az éves tagdíj mértéke nagykorú tagoknál 2000.- Ft, ifjúsági tagoknál 1000.- Ft.
A tagdíjat egy összegben, minden év május 31-ig kérjük befizetni az Egyesület házipénztárába.

Az Egyesület Alapszabálya bárki számára elérhető, megtekinthető az Egyesület székhelyén
(7200 Dombóvár, Móricz Zs. u. 4. I/4.), illetve az Egyesület elnökségi tagjainál.